ZARZĄDZANIE (I STOPIEŃ)

Zarządzanie

Wykazujesz się samodzielnością, chęcią rozwoju oraz dużą dozą odporności na sytuacje stresowe? Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, a kierowanie zespołem nie sprawia Ci najmniejszego kłopotu? Obierz kurs na Zarządzanie w PWSTE i podnieś swoją wiedzę.

Jeśli szukasz kierunku, który wzbogaci twoją wiedzę i rozwinie kompetencje niezbędne do kierowania przedsiębiorstwem, to dobrze trafiłeś. Zarządzanie to kierunek interdyscyplinarny i obejmuje ekonomię, podstawy zarządzania, zarządzanie projektami, marketing oraz prawo, czyli wszystko, co powinien wiedzieć dobry kandydat na stanowisko menedżera. Sprawowanie funkcji kierowniczych łączy się także z odpowiedzialnością oraz zdolnościami pracy z ludźmi. Dlatego podczas studiów nabędziesz praktycznych umiejętności w tym obszarze, jak również wielu pokrewnych. Podczas realizowanych zajęć dowiesz się, w jaki sposób motywować pracowników, rozwiązywać napotykane problemy oraz opracowywać strategie i dokumenty. Studia będą Twoim kompendium wiedzy wymaganym w sferze biznesu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. To, czego się nauczysz sprawdzi się na wielu etapach rozwoju. Zacznij studiować Zarządzanie pod okiem doświadczonej kadry, będziesz o krok bliżej do osiągnięcia celu.

ZDANIEM EKSPERTA
To solidny, sprawdzony i popularny w praktyce gospodarczej produkt edukacyjny uczelni, przygotowujący kadry dla podstawowych szczebli zarządzania w firmach i instytucjach non profit. Proces dydaktyczny dostarcza niezbędnej wiedzy oraz umiejętności wymaganych w kierowaniu organizacjami. Przyjazne otoczenie społeczne, wyróżniające się infrastrukturą techniczną, oraz doświadczenie i zaangażowanie nauczycieli akademickich są gwarantem właściwego przygotowania do startu zawodowego na rynku pracy.

prof. dr hab. Andrzej Szromnik, wykładowca PWSTE

PERSPEKTYWY ZATRUDNIENIA

Po studiach będziesz przygotowany do pracy jako:

  • urzędnik administracji publicznej i samorządowej,

  • specjalista organizacji i zarządzania,

  • samodzielny przedsiębiorca,

  • menedżer średniego szczebla zarządzania,

  • analityk gospodarczy,

  • koordynator transportu,

  • logistyk,

  • ekspert ds. systemów zarządzania jakością,

  • audytor jakości.

Serwis zrealizowany przez Dział Informatyki PWSTE w Jarosławiu